clock

Dzisiaj jest 22.04.2024 rok ,        godzina: 5:42 dudes     Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji           Dołącz do Fizjo.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Polecamy


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Polecamy

Linki sponsorowane


MIMED oferuje sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, ma w swojej ofercie aparaty i akcesoria do kompleksowego wyposażenia placówek.

Naszą pasją jest szeroko pojęta medycyna naturalna. Jedną z jej gałęzi jest refleksologia, chcemy więc Państwu zaoferować najlepsze na rynku produkty do samodzielnego masażu stóp.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów leczniczych i relaksacyjnych, jak również organizacją i prowadzeniem kursów z zakresu masażu i odnowy biologicznej na terenie Rzeszowa, Lublina, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Zamościa.

Videoblog o masażu

Videoblog o masażu. Całkowicie za darmo i w przystępnej formie dla każdego. Chcesz sie nauczyć masować? Dobrze trafiłeś!

FIZJO-SPORT to firma edukacyjno-szkoleniowa, która działa w branży medycznej. Posiadamy wyłączność na szkolenia z metod Kinetic Control oraz Performance Stability, które zyskują coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy.

Dlamasazu.pl firmy LurguS to witryna internetowa adresowana dla wszystkich ludzi których pasją lub pracą zawodową jest wykonywanie masażu.

REHALAB ACADEMY to firma edukacyjna oferująca wysokiej klasy innowacyjne szkolenia dla branży medycznej. Szkolimy fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów i trenerów na terenie całej Polski.

Habys firma produkującą sprzęt rehabilitacyjny. Stoły do masażu.

FizjoArtis Serwis Nowoczesnej Rehabilitacji.

Masaż tajski jest jedną z czterech gałęzi tradycyjnej medycyny Tajów. Kusy masażu tajskiego.

Spa

Internetowy serwis o SPA. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące spa, wellness i odnowy biologicznej.

Wczasy nad Jeziorem

Zapraszamy państwa na wczasy nad jeziorem. Mamy nadzieje, ze poniższa oferta zainteresuje Państwa i skłoni do wypoczynku w Domku położonym w Gołubiu, nad Jeziorem Dąbrowskim w samym centrum Szwajcarii Kaszubskiej.

Fotografia ślubna

Sfotografowani.pl - Niebanalna fotografia ślubna na Śląsku i w Małopolsce. Bardzo elastyczna oferta cenowa. Zapraszam na www.sfotografowani.pl
   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Masaż tajski jest jedną z czterech gałęzi tradycyjnej medycyny Tajów.

Masaż tajski

Fizjoterapiaonline.pl serwis zajmujący się coraz bardziej popularnym tematem, jakim jest fizjoterapia.

Fizjoterapia


Gabinety masażu - baza gabinetów masażu
Rehabilitacja - serwis rehabilitacyjny
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, fizjoterapeuci


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.