clock

Dzisiaj jest 22.06.2024 rok ,        godzina: 4:51 dudes     Dziś imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza           Dołącz do Fizjo.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Książki


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Książki

Linki sponsorowane


Dział jest poświęcony literaturze związanej z fizjoterapią.

Woda leczy. Kąpiele, natryski, zawijania, okłady, gimnastyka wodna, bicze wodne
Fizykoterapia medycyna uzdrowiskowa i SPA
Podręcznik rehabilitacji medycznej
Fizjoterapia z elementami klinicznymi t.1/2
Terapia manualna. Poradnik wykonywania ćwiczeń
Neurofizjologia kliniczna dla neurorehabilitacji. Podręcznik dla studentów i absolwentów wydziałów fizjoterapii
Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny
Psychosomatyczne aspekty działania masażu leczniczego u osób ze spondylozą szyjną

Cardeau Jean-Luc, 2008, bauer-weltbild media (kdc) Książka prezentuje zasady i techniki hydroterapii i talasoterapii, od tych klasycznych do najnowszych: metody Kneippa (okłady, kąpiele, polewania, nacierania, zawijania), hydroterapię morską z użyciem Plazmy Quintona, schorzenia, które można leczyć dzięki tym zabiegom

[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne

Kasprzak Wojciech, Mańkowska Agata, 2008, pzwl W sposób przystępny przedstawiono najnowsze informacje dotyczące różnych form terapii - laseroterapii, elektroterapii, leczenia z wykorzystaniem pola elektromagnetycznego oraz ultradźwięków.

[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne

A.B. Ward, M.P. Barnes, red. J. Opara, 2008, Urban & Partner Książka przekazuje sens koncepcji kompleksowej, wielodyscyplinarnej rehabilitacji, zapoczątkowanej przez Polską Szkołę Rehabilitacji. Za szczególnie cenne uznaję szeroki zakres wiedzy na temat podstaw rehabilitacji, roli regionalnego centrum rehabilitacji, modelu niepełnosprawności oraz zagadnień.

[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne

Straburzyńska - Lupa Anna, Straburzyński Gerard, 2008, pzwl Przedstawiono wszystkie współczesne działy fizjoterapii. Omówiono też zastosowanie zabiegów fizjoterapeutycznych w leczeniu, rehabilitacji i profilaktyce chorób poszczególnych układów i narządów.

[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne

Frisch Herbert, Roex Jacques, 2008, pzwl Jest to znakomity praktyczny podręcznik terapii manualnej, która od wieków stanowi skuteczny środek w walce z chorobami układu ruchu, będąc często metodą leczenia alternatywną dla farmakoterapii lub jej uzupełnieniem. W książce omówiono podstawy medycyny manualnej

[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne

R. Kinalski, 2008, medpharm Monografia stanowi obszerne kompendium wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, dla studentów wydziałów fizjoterapii szkół wyższych medycznych i wychowania fizycznego oraz absolwentów tych wydziałów, specjalizujących się w rehabilitacji medycznej z ukierunkowaniem na neurorehabilitację.

[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne

Rakowski Andrzej, 2008, gwp Książka adresowana jest zarówno do pacjentów cierpiących z powodu bólów pochodzenia kręgosłupowego, jak i do terapeutów, którzy chcieliby służyć pomocą tym osobom. Ludzi dotkniętych tego typu dolegliwościami jest w naszym społeczeństwie około 80%. Autor charakteryzuje.
[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne

Henryk Pędziwiatr, 2008, impuls Książka przedstawia podstawowe informacje dotyczące spondylozy szyjnej - choroby przewlekłej, w kontekście jej etiologii i patomechanizmu. Choroba ta jest jedną z wielu występujących w obszarze kręgosłupa. Schorzenia kręgosłupa w chwili obecnej przybierają znamiona cywilizacyjnych i społecznych.

[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne

Milanowska Kazimiera, 2008, pzwl W książce omówiono m. in. teoretyczne podstawy i metodykę kinezyterapii oraz zasady przeprowadzania ćwiczeń leczniczych. Zaprezentowano w niej także wiele ciekawych zestawów ćwiczeń usprawniających poszczególne części ciała. Podręcznik jest przeznaczony dla słuchaczy wydziałów fizjoterapii.


[powrót]

Książki fizjoterapeutyczne   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Masaż tajski jest jedną z czterech gałęzi tradycyjnej medycyny Tajów.

Masaż tajski

Fizjoterapiaonline.pl serwis zajmujący się coraz bardziej popularnym tematem, jakim jest fizjoterapia.

Fizjoterapia


Gabinety masażu - baza gabinetów masażu
Rehabilitacja - serwis rehabilitacyjny
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, fizjoterapeuci


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.